Czwartek 4 Marca 2021r. - 63 dz. roku,  Imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 23.01.21 - 20:49     Czytano: [274]

Maskarada


Szanowni Państwo!Karnawał Covidowy trwa w najlepsze, a nawet się rozkręca. Wszyscy poprzebierani jesteśmy w maski, żeby nie wiadomo było, kto kim jest. Nawet premier na konferencji prasowej występuje w masce. Po co? Czyżby bał się zarazić od dziennikarza stojącego trzy metry dalej? Nie. Ta maskarada ma nam stale przypominać obowiązujące restrykcje, tak jakbyśmy mieli szanse, o nich, chociażby na chwilę zapomnieć!

Czas też docenić zasługi kanclerz Merkel. Nie bez kozery zaprosiła muzułmanów do Europy. Zamaskowane Arabki udowodniły nam naocznie, że pod burką można przeżyć, a oddychanie pełną piersią naraża na przeziębienie, które łatwo pomylić z korona-wirusem. Nie byłoby to może takie groźne, gdyby nie widmo zapaści Służby Zdrowia. Co byśmy bez niej zrobili? No, może to co już robimy, czyli leczymy się, jak kto potrafi.

Nareszcie idea równości przybiera realny kształt. Dotychczas poznawaliśmy się po twarzach, teraz co najwyżej po barwach i znakach rozpoznawczych na maskach. To nawet lepiej pozwala odróżnić "swoich" od "obcych". W szaroburych kufajkach i maskach wszyscy jesteśmy podobni. Ci najnowocześniejsi mogą zmieniać płeć codziennie i nawet nie muszą się przebierać. Korzystajmy zatem z karnawału!

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd

KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Dyktatura proletariatu 3/2021 (498)

Szanowna Pani Małgorzato

Dlaczego samozwańcza wąska grupa ludzi z grubą kasą z uporem maniaka dąży dzisiaj do budowy świata opartego na niewolnictwie ? Odpowiedź jest prosta – bo chce i przede wszystkim, bo może. Pytanie – Dlaczego chce? Ponieważ niewolnictwo jest bardzo wydajne ekonomicznie (powiększa zyski) i daje pełnię satysfakcji czerpanej z niczym nieograniczonej władzy (a ona upaja i jest jak narkotyk). Kolejne pytanie - dlaczego może? Bo ciężko sobie owa grupa na to zapracowała tworząc inwestycję w „materiał ludzki”. Jak każda długofalowa inwestycja wymagała ogromnej cierpliwości, sprawnej organizacji i przede wszystkim dużego wsadu finansowego. Polegała ona na trwającym latami drenowaniu ludzkich mózgów ze zdolności logicznego myślenia. Odbyło się to za sprawą podrzuconych ludziom (poprzez media i edukację) ideologicznych bzdur typu komunizm, genderyzm, neomarksizm itp. Wielu ludzi łykało (i łyka nadal) owe bzdury niczym pelikan rybę. Ta toksyczna ideologiczna karma kompletnie odebrała (i odbiera) im rozum. To z pewnością spowoduje, że owi ogłupiali ludzie (a przypuszczalnie będzie ich zdecydowana większość) z pełnym entuzjazmem przyjmą płatność bezgotówkową jako dobrodziejstwo i z ochotą pozbędą się własności, co uczyni ich niewolnikami na własne życzenie. Ci co tego entuzjazmu nie podzielą spisani są na straty. Oto jak robi się globalny biznes wszechczasów.

Serdecznie Panią pozdrawiam Ewa D-Sz.

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

23 stycznia 2021 r. | Nr 4/2021 (499)

Wersja do druku

Lubomir - 23.01.21 22:56
Pewnie czytelnym sukcesem III Rzeszy było wprowadzenie w Polsce, Europie i na świecie numerowania bydła domowego. Od tamtego czasu, nic nie uchowało się bez wiedzy niemieckich okupantów czy nadzorców. Ten niemiecki wynalazek przetrwał do dzisiaj. Gdyby tak komuś udało się stworzyć Czwartą Rzeszę, to pewnie ludzkość od razu zostałaby poddana powszechnemu, niemieckiemu numerowaniu. Nikt nie mógłby czuć się wolnym. Czasami słychać pogłoski, jakoby cztery agresywne Niemki próbowały budować kolejną Rzeszę - na terytorium państw europejskich i że właśnie temu ma służyć polityka ciągłego zastraszania i roztaczania wizji powszechnej katastrofy. Te cztery niebezpieczne Niemki, to oczywiście Angela Merkel, nazywana przez Greków 'Hitlerem w spódnicy'; Ursula von der Leyen, przewodnicząca {chyba dożywotnia} Parlamentu Europejskiego, była minister obrony RFN; Katarina Barley, zastępczyni Leyen, specjalistka od finansowego zagładzania niepokornych narodów i Annegret Kramp-Karrenbauer, obecna 'feldmarszałek' armii niemieckiej. Po tym co te kobiety wyprawiają z Europą, można byłoby śmiało ogłosić je niemiecką Bandą Czworga - prowadzącą zdalną wojnę i zarazem zdalną okupację Europy. Prezydencja portugalska w Europie trwa od 1 stycznia 2021 roku i ani słowa o tym. Wciąż tylko wszechobecne i niezastąpione wachmanki z Niemiec. Na ich życzenie powstała tzw. europejska unia zdrowia. Chyba tylko po to, żeby preferować niemieckie koncerny farmaceutyczne i uzależniać od siebie narody dotąd jeszcze wolne od lekomanii. Niemcy obsesyjnie chcą wszystkich nie tylko numerować ale i segregować. To mają zakodowane w swoim DNA. Nawet gdy zobaczą kupkę śmieci przed sobą, obsesyjnie wszystko błyskawicznie ponumerują i posegregują, żeby potem wszystko razem wywieźć poza Niemcy i spalić na dzikim wysypisku. Oczywiście przy okazji nie zapomną, żeby oskarżyć gospodarza o zanieczyszczanie środowiska naturalnego.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

04 Marca 1484 roku
Zmarł Kazimierz Jagiellończyk, święty, syn króla Kazimierza IV Jagiellończyka (ur. 1458)


04 Marca 2004 roku
Zmarł Jeremi Przybora, polski satyryk i reżyser, współtwórca "Kabaretu Starszych Panów" (ur. 1915)


Zobacz więcej