Sobota 27 Lutego 2021r. - 58 dz. roku,  Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 22.09.19 - 18:46     Czytano: [742]

Przeholowała

Działające w Krakowie Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych zaapelowało w niedzielę do sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej o natychmiastowe skreślenie z listy kandydatów do Sejmu Klaudii Jachiry.

Członkowie organizacji domagają się także skierowania wniosku do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przez kandydatkę przestępstwa znieważenia bohaterów Armii Krajowej.

W liście otwartym przekazanym mediom działacze POKiN piszą, że Jachira zamieściła na Twitterze zdjęcie wykonane pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie, na którym przed hasłem „Bóg Honor Ojczyzna” znajduje się kandydatka i dwie młode osoby trzymające transparent z napisem: „Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege”.

„To nie tylko przekracza wszelkie normy walki politycznej i dobrych obyczajów, ale stanowi przejaw jawnej pogardy dla wartości bliskich sercu każdego rodaka, nawet jeżeli jest on osobą niewierzącą” – napisał w liście rzecznik Porozumienia dr Jerzy Bukowski.

Dodał, że wśród członków Koalicji Obywatelskiej jest zapewne wiele osób, które „poczuły się zażenowane i zniesmaczone podłym zachowaniem Klaudii Jachiry”.

„Mamy nadzieję, że nie brak ich również w sztabie wyborczym tego ugrupowania” – napisał w liście. Zaapelował o błyskawiczną reakcję na „uwłaczający bohaterom walk o niepodległość Rzeczypospolitej skandal”.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Klaudia Jachira zamieściła na Twitterze zdjęcia z piątkowego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, w którym wzięła udział.

„Bądźmy solidarni z przyszłymi pokoleniami. Chrońmy klimat i planetę. Wspaniała energia młodych na wczorajszym marszu daje nadzieję! Obiecuję wam, że w Sejmie walczyć będę o waszą przyszłość na zdrowej planecie” – napisała kandydatka.

Blogerka Klaudia Jachira startuje z trzynastego miejsca warszawskiej listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

TVP Info(Dominik Tarczyński:
Oto kandydatka PO do sejmu...

Wyrywano im paznokcie, wycinano powieki.

Sowieckie i niemieckie psy bestialsko mordowały naszych Braci jednak przed śmiercią wielu umęczonych zdążyło wypowiedzieć słowa Bóg, Honor, Ojczyzna.

My, rodziny Żołnierzy Wyklętych, Powstańców Warszawskich, rodziny każdego zamordowanego to widzimy.

I Bóg mi świadkiem: nie spocznę dopóki nie pozbędę się trzeciego pokolenia UB z życia publicznego w Polsce.)
Fb

Wersja do druku

Zenon T - 23.09.19 4:03
Co tam pisać,że przeholowała!! To jest damskie ścierwo
komusze z pustym łbęm !!! Nie ma komu postawić takich
skomuszalców i obłudników przed sądami! Wara im do
naszej wyzwolonej Polski przez AK,NSZ itp. Za tego rodzaju
łgania ci łgarze powinni stawać przed oblicze sadów!! Ale
oni są dziwnie nietykalni Palcem Sprawiedliwości!! Kto na
to pozwala? Kto w końcu rządzi naszą Polską? Tchórze,czy
ukryci skomuszali zdrajcy naszej RP!!!

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27 Lutego 1903 roku
Podczas zjazdu w Rzeszowie Stronnictwo Chłopskie przekształciło się w Polskie Stronnictwo Ludowe


27 Lutego 2020 roku
W wieku 58 lat zmarł Paweł Królikowski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, prezes ASP. (Kusy z serialu "Ranczo", "Na dobre i na złe" oraz "Pitbull")


Zobacz więcej